Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A-1 BORAMED-stała-główna
B-1-POP-RADIO

BALETOWA. Utrudnienia dla kierowców. Ruszyła przebudowa FOTO

› bieżące 15 dni temu    7.10.2017
sSławek Kińczyk
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
4 zdjęć fot. MZ

Kierowcy korzystający z popularnego skrótu do Raszyna od dziś muszą się liczyć z utrudnieniami. Na przejeździe kolejowym przy Baletowej ruszyła przebudowa odwodnienia. Przez kilka kolejnych weekendów ruch będzie się odbywał wahadłowo.

Trwa modernizacja linii kolejowej Warszwa-Radom. Po raz kolejny budowlańcy wkraczają na przejazd kolejowy przy przystanku Warszawa-Dawidy. Na Baletowej właśnie ruszyła przebudowa.

W weekendy 7-8 października, 14-15 października, 21-22 października i 28-29 października wprowadzony zostanie ruch wahadłowy - jedna nitka jezdni zostanie zajęta przez ekipę remontową. 

Dodatkowo prace będą prowadzone w nocy od 16 do 20 października (poniedziałek-piątek). Przejazd może być utrudniony w godzinach od 22:00 do 5:00.

Jak informują mieszkańcy Baletowej, prace już dzisiaj ruszyły na dobre, a kierowcy mają do dyspozycji tylko jeden pas ruchu.

- Dzisiaj budowlańcy pracują nad drenażem pomiędzy torami. W weekend utrudnienia będą przez cały dzień. W następne weekendy wymieniane zostaną płyty i nawierzchnia - mówi Marzena Zientara, społeczniczka z Zielonego Ursynowa.

Trwające prace nie mają nic wspólnego z odwodnieniem dojść do peronów. Mieszkańcy od wielu miesięcy narzekają na dziury i potężne kałuże po każdym deszczu. Za udrożnienie odpływów odpowiada jednak Zarząd Dróg Miejskich, który administruje ul. Baletową. Do zlikwidowania zastoisk wody wzywała drogowców dzielnica i radni. Na razie bezskutecznie.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z PRZEBUDOWY PRZEJAZDU PRZY BALETOWEJ:

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  • BALETOWA. Utrudnienia dla kierowców. Ruszyła przebudowa FOTO
  • BALETOWA. Utrudnienia dla kierowców. Ruszyła przebudowa FOTO
  • BALETOWA. Utrudnienia dla kierowców. Ruszyła przebudowa FOTO
  • BALETOWA. Utrudnienia dla kierowców. Ruszyła przebudowa FOTO
ilość zdjęć 4 dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!