Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
B-1-POP-RADIO

Belgradzka w budowie. Dwa miesiące utrudnień na Stryjeńskich!

› bieżące 15 dni temu    9.11.2017
sSławek Kińczyk
komentarzy 26 ocen 26 / 19%
A A A
 fot. SK

Budowa przedłużenia Belgradzkiej rozkręca się na dobre. Od piątkowego wieczoru wyłączony z ruchu będzie środek skrzyżowania Stryjeńskich i Belgradzkiej. Dla kierowców z Kabat nadchodzą ciężkie dni.

Jaik informuje urząd miejski, od piątku 10 listopada od godz. 22:00 do końca roku - czyli przez najbliższe 2 miesiące - wyłączony z ruchu będzie środek skrzyżowania ulic Stryjeńskich i Belgradzkiej.

Plac budowy 180-metrowego odcinka Belgradzkiej zajmie sam środek skrzyżowania. W związku z tym kierowcom trudniej będzie przejechać przez tę krzyżówkę. 

Jadący ul. Stryjeńskich będą mieli do dyspozycji po jednym pasie ruchu w każdym kierunku. W tym dobudowaną drogę po stronie kościoła, wykonaną z płyt betonowych. Dodatkowo, nie będzie można skręcić w lewo w ul. Belgradzką. Aby wjechać w tę ulicę trzeba będzie dojechać aż do ul. Przy Bażantarni.

Nie będzie również możliwości skrętu w lewo z ul. Belgradzkiej w ul. Stryjeńskich (w kierunku ul. Wąwozowej). Taka organizacja ruchu wiąże się z przebudową kanalizacji w ramach budowy przedłużenia ul. Belgradzkiej i potrwa do końca roku.

Zmiany w trasach autobusów

W związku z budową zmienią się także trasy trasy kursowania autobusów. 504 zmieni trasę w obu kierunkach a linia 179 tylko w kierunku os. Kabaty. W praktyce oznacza to, że od metra Natolin, Belgradzką w kierunku Stryjeńskich pojedzie tylko jeden autobus.

179 od skrzyżowania al. KEN/Belgradzka pojedzie al. KEN, Przy Bażantarni, Stryjeńskich i dalej swoją trasą. 504 w kierunku Os. Kabaty od skrzyżowania Płaskowickiej-Dereniowa-Stryjeńskich pojedzie Stryjeńskich i dalej swoją trasą, a w kierunku Dw. Centralny trasą: Przy Bażantarni, al. KEN, Belgradzka, Stryjeńskich, Dereniowa i dalej swoją trasą.

Wznowione zostaną przystanki: Małej Łąki 02 dla linii 504 i Raabego 01 dla lini 179 (na żądanie). Poniżej prezentujemy nowe trasy wg przystanków.

+ 5 głosów: 26 (19%) 21 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (26)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ moher
11 dni temu ocena: 43%  26
A co było źle z dotychczasowym skrzyżowaniem? Po jaką cholerę zwęzili Dereniową? Jezu, żeby już tą Hankę wsadzili!
odpowiedz oceń komentarz 9 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dyzio
3 dni temu 16:00 25
Mocher , o co ci chodzi ? Zwęzili do końca roku , naucz się czytać ze zrozumieniem , chyba , że berecik uciska :-)
~ Pełnynocnik_rowerowy
12 dni temu ocena: 61%  24
Nie kwestionujcie rozporządzeń Szefa Zarządu Dróg Miejskich bo to fachowiec jakich mało w Urzędzie Miasta Stołecznego. Nie wiecie jakie ma plany i do czego zmierza, więc mu po prostu zaufajcie - on na pewno wie lepiej.
odpowiedz oceń komentarz 17 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ewam
12 dni temu ocena: 28%  23
Dlaczego już teraz zmieniono ruch na skrzyżowaniu a nie dopiero w czasie podłączania nowego odcinka?
odpowiedz oceń komentarz 5 13
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sdfh
13 dni temu ocena: 87%  22
Oczywiście jak były wakacje to nie ruszyli NIC a teraz jak już wszyscy powracali z wakacji to można ruszyć pełną parą. Co za debil to wymyślił tylko po to żeby zrobić dojazd do ośrodka ?!!! Budżet partycypacyjny zakładał poszerzenie chodnika - oczywiście poszedł w piguły. Ośrodek budowany po czasie i jakoś nikt się do niczego nie przyczepił ...
odpowiedz oceń komentarz 20 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mieszkaniec
13 dni temu ocena: 61%  21
Już czekam na te korki w godzinach szczytu... Tak mogło by wyglądać codzienne poruszanie gdyby przeszedł ten abstrakcyjny pomysł zwężenia ul. Stryjeńskich.
odpowiedz oceń komentarz 20 13
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ goostav234
10 dni temu ocena: 59% 20
Mieszkaniec ale chyba wawra jestes. Korki mniejsze niż zwykle. Zwężać Stryjeńskich tak jak było planowane!
oceń komentarz 10 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Korbol
14 dni temu ocena: 100%  19
" nie będzie jeździł ani żaden autobus." co to znaczy ? Nie to że się czepiam, ale od początku te wpis jest jakiś taki z ... nie precyzyjny (początkowy brak info o autobusach) mylący ("W praktyce oznacza to, że od metra Natolin w kierunku Stryjeńskich nie będzie jeździł ani żaden autobus.") a tu : ~ kocur pisze "W obu kierunkach dojazd Os. Wyżyny - Metro Natolin zostanie zachowany" ~ Anna z kolei informuje "Czyli autor grafiki "teren budowy," źle przypisał linie autobusowe do przystanków. " Może warto napisać to od nowa poprawnie! wykazać się znajomością terenu, może warto zrobić własny poprawny obrazek z opisem gdzie i jak co pojedzie. Ale co ja chcę "kto by się tam przejmował..."
odpowiedz oceń komentarz 14 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ REDAKCJA
14 dni temu ocena: 27% 18
Wszystko jest poprawnie, wkradł się tylko błąd językowy. Jest tak jak napisaliśmy. Od Metra Natolin w kierunku Stryjeńskich nie będzie jeździł żaden autobus.
oceń komentarz 4 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anna Szcześniak
14 dni temu ocena: 100% 17
Szanowna Redakcjo, oto cytat z oficjalnego komunikatu ZTM: "504 w kierunku Dw. Centralny: od skrzyżowania Stryjeńskich / Przy Bażantarni: Przy Bażantarni – al. KEN – Belgradzka - Stryjeńskich – Dereniowa i dalej swoją trasą." Proszę o sprostowanie do sprostowania. Komentarz Redakcji, jest prawdziwy w 1/2, czyli jeśli doprecyzujecie: żaden autobus w kierunku Kabaty.
oceń komentarz 11 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Korbol
14 dni temu ocena: 90% 16
Do redekcji to zdanie - "W praktyce oznacza to, że od metra Natolin w kierunku Stryjeńskich nie będzie jeździł żaden autobus w kierunku Kabat." - raczej bym zmienił na: - W praktyce oznacza to, że od metra Natolin ulicą Stryjeńskich w kierunku Kabat nie będzie jeździł żaden autobus. - unikamy powielania "w kierunku". - co oczywiście może być mylące " jeku nie będzie autobusów na Stryjeńskich " , ale uznaję temat za wyczerpany :-)
~ Obserwator
14 dni temu ocena: 32%  15
Przebudowa Stryjenskich to będzie jak ruszy chwilowo zawieszony projekt wytyczenia pasów rowerowych.
odpowiedz oceń komentarz 12 26
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ stefan
13 dni temu ocena: 71% 14
Jaka szkoda, że nie ruszy...
oceń komentarz 22 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ goostav234
10 dni temu ocena: 78% 13
Kempa po wyborach wyleci to od razu ruszy!
~ Buba
15 dni temu ocena: 35%  12
To jak można teraz dojechać na Dołek z bloku obok Moczydełka? Ludzie no i zróbmy coś z tymi siedemsetkami. Zaraz się okaże że już w metrze kabaty nie da się usiąść.! Tłumy będą wszędzie. Tego jeszcze tu brakowało. Coraz tu gorzej mieszkać.
odpowiedz oceń komentarz 6 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Anna Szcześniak
15 dni temu ocena: 8%  11
Droga Redakcjo Haloursynow, co z autobusami linii 504 i 179 kierunek Kabaty? Znowu zapomnieli o autobusach?
odpowiedz oceń komentarz 1 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ qwertyy
15 dni temu ocena: 88% 10
http://www.ztm.waw.pl/zmiany.p...
~ Anna Szcześniak
15 dni temu ocena: 0% 9
@qwertyy Dzięki! 504 w obu kierunkach będzie jeździło Stryjeńskich. 179 kierunek Kabaty Al. KEN do Przy Bażantarni. Czyli autor grafiki "teren budowy," źle przypisał linie autobusowe do przystanków. Ale kto by się tam przejmował...
~ kocur
14 dni temu ocena: 100% 8
504 na Kabaty pojedzie prosto Stryjeńskich, a wracać będzie Przy Bażantarni-KEN-Belgradzka-Stryjeńskich 179 na Kabaty pojedzie KEN-Przy Bażantarni-Stryjeńskich, a wracać będzie Stryjeńskich-Belgradzka W obu kierunkach dojazd Os. Wyżyny - Metro Natolin zostanie zachowany
oceń komentarz 13 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Klementyna
15 dni temu ocena: 18%  7
To jak przepraszam pojadą autobusy? Jak się dostać z dzieckiem do przychodni?!?
odpowiedz oceń komentarz 2 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Befsztyk
14 dni temu ocena: 38% 6
Rowerem. A jak inaczej?
~ Korbol
15 dni temu ocena: 100%  5
do redaktora Sławka: Przebudowa ul. Belgradzkiej - zmiana tras linii 179 i 504 od 10.11.2017 (piątek) W związku z przebudową ul. Belgradzkiej i koniecznością realizacji prac na skrzyżowaniu ul. Stryjeńskich z ul. Belgradzką od dnia 10.11.2017 r. od ok. godz. 22:00 do odwołania zmianie ulegną trasy kursowania linii 179 tylko w kierunku OS. KABATY i 504 w obu kierunkach. 179 tylko w kierunku Os. Kabaty: od skrzyżowania al. KEN / Belgradzka: al. KEN – Przy Bażantarni – Stryjeńskich i dalej swoją trasą 504 w kierunku Os. Kabaty: od skrzyżowania Płaskowickiej / Dereniowa/ Stryjeńskich: Stryjeńskich i dalej swoją trasą, w kierunku Dw. Centralny: od skrzyżowania Stryjeńskich / Przy Bażantarni: Przy Bażantarni – al. KEN – Belgradzka - Stryjeńskich – Dereniowa i dalej swoją trasą Sam sobie dopisałem co z autobusami
odpowiedz oceń komentarz 10 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Korbol
15 dni temu ocena: 100%  4
Aj zapomniałem a co z autobusami ? te co z Belgradzkiej jadą w lewo? "Nie będzie również możliwości skrętu w lewo z ul. Belgradzkiej w ul. Stryjeńskich (w kierunku ul. Wąwozowej)"
odpowiedz oceń komentarz 5 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Korbol
15 dni temu ocena: 83%  3
Szkoda że nie zrobią od razu połączenia z Pileckiego. Jak zwykle koordynacja prac które utrudniają przemieszczanie się leży Dla ustalenia uwagi metro do końca roku (ten sam termin) będzie jeździć wolniej z powodu coś tam coś tam. A i jeszcze 7 setki zamiast do Wilanowa to dostarczą ludzi na Kabaty. Jak żyć :-) .
odpowiedz oceń komentarz 20 4
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Neek Rivers
11 dni temu ocena: 100% 2
Pileckiego podobno nigdy nie połączą, bo ponoć wielebny się nie zgadza.
~ Rambo
15 dni temu ocena: 40%  1
Hehe, to Orzeł z Ciołkiem was załatwili.
odpowiedz oceń komentarz 4 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Proba-DAGRASSO