Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-AuchanUrsynow-od-10-09-do-31-12-2017
B-1-POP-RADIO

Bezpłatne badania diagnostyczne samochodów. 4 stacje na Ursynowie

› bieżące 3 miesiące temu    26.08.2017
sRedakcja haloursynow.pl
komentarzy 2 ocen 3 / 67%
A A A
 fot. UM

W czterech stacjach diagnostycznych na Ursynowie kierowcy mogą skorzystać z bezpłatnych częściowych przeglądów technicznych swoich aut. Przeglądy funduje miasto w ramach programu walki ze smogiem.

Kierowcy mogą sprawdzić w swoich samochodach i motocyklach emisję spalin, ustawienie świateł i ciśnienie w oponach na 55 stacjach diagnostycznych w Warszawie. W programie uczestniczą 4 stacje z Ursynowa: Bołtowicz, Energopol, SKP Team i KMH Automotive. Ich adresy podajemy na końcu artykułu.

Akcja jest realizowana dzięki współpracy m.st. Warszawy z Przemysłowym Instytutem Motoryzacji (PIMOT) i trwa do końca wakacji - do 2 września włącznie.

- To kolejne nasze działanie, które prowadzimy w ramach kampanii „Oddychaj Warszawo”. Głównymi źródłami zanieczyszczeń powietrza są transport indywidualny oraz niskiej jakości węgiel i odpady spalane w piecach. W walce o czyste powietrze bardzo dużo zależy od mieszkańców, od ich codziennych postaw, takich jak dbanie o sprawny samochód, korzystanie z transportu publicznego, wymiana źródła ciepła na bardziej ekologiczne, czy docieplenie budynków - mówi Renata Kaznowska, wiceprezydent stolicy.

Co sprawdzają i dlaczego?

Kierowców, którzy chcą wziąć udział w akcji, miasto zachęca do wyznaczonych stacji kontroli pojazdów. Na miejscu diagności sprawdzą poziom emisji spalin, ustawienie świateł i ciśnienie w oponach. Użytkownicy pojazdów otrzymają  informację na temat stanu technicznego sprawdzanych elementów i zostaną poinstruowani przez specjalistów, jak odpowiednio je użytkować.

Stacje biorące udział w akcji bezpłatnych badań na Ursynowie:

  • Bołtowicz Sp. J. - ul. Rosoła 55 - godz. 10.00-18.00, w soboty: 10.00-15.00
  • ENERGOPOL-WARSZAWA - ul. Osmańska 5 - godz. 6.00-21.00, w soboty: 8.00-14.00
  • SKP Team - ul. Puławska 427 - godz. 8.00-21.00, w soboty: 8.00-15.00
  • KMH AUTOMOTIVE - ul. Puławska 516 - godz. 8.00-19.00, w soboty: 9.00-14.00

Kliknij tutaj: Lista stacji diagnostycznych biorących udział w akcji w całej Warszawie (otworzy się plik .doc)

+ 2 głosów: 3 (67%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ issa
2 miesiące temu 2
zarty jakieś? cisnienie w oponach? swiatła? to po to trzeba jechać na wyznaczona stacje?
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bobek
2 miesiące temu 1
sztuka dla sztuki, trzeba było coś zrobić to zrobili, ale uwaga: sprawdzają emisję spalin a to już spore ryzyko bo można stracić dowód rejestracyjny (SKP ma taki obowiązek) Także akcja jest, ale klientów to raczej nie będzie i o to chodzi.
Proba-DAGRASSO