Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-BONAVERBA-23-09-do-23-10-2017
B-1-POP-RADIO

Idealny wózek montażowy do zakładu produkcyjnego - tani, solidny i stabilny!

› biznes 2 miesiące temu    7.08.2017
sRedakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
Producent wózków montażowych RA ConstructionProducent wózków montażowych RA Construction fot. mat. promocyjne

Mobilne stanowiska robocze w rozmaitych zakładach, warsztatach i halach produkcyjnych są niezwykle przydatne. Pozwalają bowiem na bardzo efektywną realizację wielu. Doskonale w tej roli sprawdza się wózek montażowy. Dzięki zamontowanym kołom skrętnym, możemy przewozić go w dowolne miejsce, natomiast wzmacniana konstrukcja gwarantuje stabilną i niezwykle komfortową pracę – montażową, naprawczą czy też związaną z kontrolą jakości. Możliwości są naprawdę bardzo szerokie.

Sklep RA Construction z wózkami montażowymi gwarantuje dostęp do wysokiej jakości produktów, które okażą się przydatne na wielu stanowiskach pracowniczych. Wszystko dzięki temu, że są niezwykle zróżnicowane. Zarówno pod względem wymiarów, kolorystyki, jak i funkcjonalności związanej z zamontowanymi szufladami, szafkami czy innymi elementami, które w znacznym stopniu usprawniają i ułatwiają codzienną pracę. Wszystko to sprawia, że okażą się one przydatne dla wielu przedsiębiorstw, działających w różnych branżach.

Jak znaleźć idealny wózek montażowy?

Ze względu na fakt, że dostępne wózki montażowe są bardzo zróżnicowane, ich wybór powinien być dostosowany do funkcji, jakie będą spełniać. Konieczna jest więc analiza kluczowych parametrów użytkowych wózków, takich jak nośność całkowita, wymiary blatów czy średnica kół. Nie powinniśmy zapominać również o sprawdzeniu solidności konstrukcji – powinna być wykonana z wysokiej jakości materiałów, spośród których wymienić można chociażby stal. Odpowiednią wytrzymałością muszą wyróżnia się także koła.

Ile kosztują metalowe wózki montażowe?

Producent wózków montażowych RA Construction proponuje urządzenia nie tylko wytrzymałe pod względem mechanicznym, ale również bardzo rozbudowane, dzięki czemu ich wykorzystanie jest bardzo szerokie. W ofercie dostępne są między innymi wózki z pojemnikami magazynowymi, perforowanym panelem, a także przestronną szafką metalową. Koszt takiego wózka to około 1950 złotych netto. Warto podkreślić, że RA Construction przygotowuje również wózki na zamówienie – mogą one więc przybrać dowolne wymiary i wyposażenie.

  • artykuł opracował Maciej Ankudowicz
  • Wólka Kokosia 25, 05-307, Dobre k/Warszawy
  • telefon: +48 534 344 924
  • mail: biuro@raconstruction.pl

(mat. promocyjny)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!