Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
B-1-POP-RADIO

Nie kluczyki do auta, a cieszą niemal tak samo...

› poradnik 8 miesięcy temu    27.02.2017
sRedakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. mat. promocyjne

… o czym mowa? O drobiazgach, które ucieszą miłośnika motoryzacji, czyli gadżetach do samochodu. Stanowią doskonały pomysł na prezent dla niemal każdego mężczyzny, bez względu na samochód, jakim dysponuje.

Obecnie otacza nas mnóstwo urządzeń, wymagających podłączenia do sieci elektrycznej. Niemało czasu spędzamy także w podróży, często stoimy w korkach – dlatego niezwykle przydatnym i jednocześnie niedrogim gadżetem jest rozgałęziacz do gniazdka, instalowany do zapalniczki samochodowej. Za jego pomocą możliwe będzie podłączenie w tym samym czasie kilku urządzeń, bez konieczności rezygnacji z ładowania któregokolwiek z nich. Dodatkowo rozgałęziacz ma wbudowane gniazdko USB, co pozwoli podłączyć każdego smartfona.

Inną, interesującą propozycją są zestawy głośnomówiące, które pozwalają na prowadzenie rozmów telefonicznych podczas jazdy. Każdy zawodowy kierowca nie pogardzi ponadto przetwornicą prądu stałego, która okaże się bezcenna przy korzystaniu z urządzeń zasilanych napięciem nawet 230V, w tym czajników i golarek elektrycznych. Taka przetwornica to również nie lada gratka dla pasjonatów turystki samochodowej.

Dużą popularnością cieszą się również rejestratory jazdy. Okazują się szczególnie przydatne zarówno podczas długich podróży, jak i wzmożonego ruchu miejskiego, kiedy wzrasta ryzyko wystąpienia kolizji drogowych. Rejestrator może posłużyć też do analizy własnej jazdy, co jest polecane głównie w odniesieniu do początkujących kierowców. Przy zakupie takiego urządzenia warto zwrócić uwagę na wielkość pamięci wewnętrznej oraz dostępne opcje nagrywania.

Wciąż nieśmiertelnym prezentem dla fana motoryzacji jest nawigacja samochodowa. Pomimo, że aktualnie większość telefonów posiada już taką funkcjonalność, nic jednak nie jest w stanie zastąpić dedykowanej, markowej nawigacji o dużym, czytelnym ekranie. 

Dużą popularnością cieszą się CB radia i telewizory samochodowe, szczególnie wśród kierowców TIR-ów. Natomiast w przypadku, gdyby obdarowywana przez nas osoba posiadała już wszystkie wymienione wcześniej gadżety, warto przypomnieć sobie o prostych, choć sprawdzonych rozwiązaniach, jak choćby zestaw kluczy samochodowych, czy też specjalnych kosmetyków do karoserii, felg i tapicerki.

Pamiętajmy jednak, że bez względu na to, jakiej marki jest samochód i w jakim stopniu został doposażony, podstawę powinno stanowić rozsądne i dające poczucie bezpieczeństwa ubezpieczenie samochodowe – w tym celu warto zapoznać się z ofertą firmy: https://www.lancasterinsurance.co.uk/insurance/classic-car-insurance/ zajmującej się profesjonalnym ubezpieczeniem samochodów.

(mat. promocyjny)

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!