Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-TrzejMuszkieterowie(8)-od-08-11-2017-do-07-02-2018
B-1-POP-RADIO

Od piątku do wtorku zamknięta ul. Roentgena

› zagrożenia i utrudnienia 3 miesiące temu    16.08.2017
sRedakcja haloursynow.pl
komentarzy 0 ocen 37 / 54%
A A A
 fot. AR

W piątek wieczorem oficjalnie startuje remont ul. Roentgena. Drogowcy będą frezować nawierzchnię. Ulica zostanie zamknięta dla kierowców.

Pierwsze prace nad wymianą nawierzchni na Roentgena rozpoczęły się już 7 sierpnia i - jak już pisaliśmy - były nielegalne. Zarząd Dróg Miejskich nałożył na wykonawcę remontu karę finansową. Wiemy już kiedy roboty ruszą na nowo - tym razem za zgodą drogowców.

Całkowite zamknięcie ruchu na Roentgena nastąpi w piątek, 18 sierpnia około godz. 22:00. Ursynowska firma Falbruk będzie zrywać stary asfalt, frezować nawierzchnię i kłaść nową. Zgodnie z umową ma to zrobić do wtorku do północy. Ulica powinna zostać otwarta od środy.

Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich objazd zostanie poprowadzony ulicami: Płaskowickiej i Pileckiego. W czasie remontu połączenia z ul. Roentgena nie będą miały ul. Łukaszczyka, Makolągwy i Pustułeczki. Przejezdność będzie możliwa w miarę postępu prac za zgodą kierownika robót.

Zmienią się także trasy autobusów komunikacji miejskiej linii: 179, 195, 209 i 737. 

Autobusy 179 pojadą od skrzyżowania Ciszewskiego/Roentgena/Pileckiego: Pileckiego – Gandhi i dalej swoją trasą.

195 w obu kierunkach od skrzyżowania Ciszewskiego/Roentgena/Pileckiego pojadą trasą: Pileckiego – Płaskowickiej i dalej swoją trasą.

Autobusy 209 w obu kierunkach: od skrzyżowania Płaskowickiej/ Roentgena: Płaskowickiej - Pileckiego – Herbsta i dalej swoją trasą i autobusy linii. 

737 w obu kierunkach: od skrzyżowania Płaskowickiej/ Roentgena: Płaskowickiej - Pileckiego – Ciszewskiego i dalej swoją trasą.

+ 20 głosów: 37 (54%) 17 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarzbądź pierwszy!
Proba-DAGRASSO