Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-TrzejMuszkieterowie(8)-od-08-11-2017-do-07-02-2018
B-1-POP-RADIO

Potrącenie na Dereniowej. Dwie osoby w szpitalu FOTO

› bieżące miesiąc temu    19.10.2017
sRedakcja Haloursynow.pl
komentarzy 34 ocen 0 / 0%
A A A
4 zdjęć fot. SK

Potrącenie dwóch pieszych na przejściu przy Dereniowej. Uczestnikiem wypadku był kierowca Chevroleta Nubiry - to starszy mężczyzna. Policja wyjaśnia przyczyny zdarzenia.

Do wypadku doszło na zwężonym odcinku ulicy Dereniowej - na zebrze przy wyjeździe z osiedla, kilkadziesiąt metrów od ronda przy Płaskowickiej. 

- Zgłoszenie otrzymaliśmy o 13:17, kierowca nubiry potrącił tam dwie osoby przechodzące przez jezdnię - mówi Magdalena Bieniak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Obie potrącone osoby trafiły do szpitala.

Auto kierowcy, który spowodował wypadek ma rozbitą przednią szybę po lewej stronie oraz złamane lusterko. Kierujący został przebadany alkomatem - starszy mężczyzna był trzeźwy.

W tym miejscu nie ma sygnalizacji świetlnej, ulica jest zwężona do jednego pasa ruchu a zebra na środku ulicy ma wyznaczony azyl dla pieszych.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z WYPADKU:

Potrącenie na Dereniowej
fot. REDAKCJA
+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
Komentarze (34)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ helios
miesiąc temu ocena: 100%  34
więcej znaków i pasów na jezdniach, niż ludzi, ludzie oglądają te malowanki zamiast bardziej uważać na pojazdy
odpowiedz oceń komentarz 8 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jeden z potrąconych
miesiąc temu ocena: 90%  33
To i ja się wypowiem. Droga po przebudowie to tragedia. Mieszkam na Warchałowskiego i wyjazd stamtąd w godzinach szczytu w lewo na Dereniową i do ronda jest niemalże niemożliwy. Trzeba wyjechać na jezdnię, żeby zobaczyć czy z prawej nie nadjeżdża nic. Jestem kierowcą od 5 lat (mało i dużo w sumie) i wydawało mi się że umiem oszacować odległość, prędkość nadjeżdżającego pojazdu. Jak widać myliłem się. Świadek zdarzenia twierdzi że kierowca przed uderzeniem we mnie i w kolegę przyspieszył. W momencie uderzenia byliśmy krok od wysepki, więc z pewnością nie było to wtargniecie na jezdnię. Pozdrawiam :)
odpowiedz oceń komentarz 26 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pepe
miesiąc temu ocena: 13% 32
Twoja wypowiedź pokazuje dobitnie, że ktoś z prowadzących samochód nie zachował "należytej ostrożności", jak to się fachowo nazywa. Przyczyną kolizji był jak przypuszczam pośpiech - albo Twój, bo wjeżdżałeś, gdy nie było ku temu warunków, albo tego kogoś kto jechał ulicą i nie zdążył zahamować.
oceń komentarz 2 14
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Adam
miesiąc temu ocena: 85% 31
@pepe - znawco - zanim coś napiszesz to dobrze przeczytaj. Wszyscy czytający komentarze wiemy że bedziesz bronił rowerzystów i tych zmian...
oceń komentarz 11 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ karol
miesiąc temu ocena: 16%  30
Ograniczenie do 30 i przebudowac tez stryjenskich! Tam to dopiero cuda sie dzieja, dopiero co wypadek przy skrzyzowaniu Belgradzkiej był.
odpowiedz oceń komentarz 5 26
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tom
28 dni temu ocena: 67% 29
a w sklepach sprzedawać tylko tempe noże! ile jeszcze osób musi się skaleczyć, żeby to wreszcie zrozumieli?
~ hrabia
miesiąc temu ocena: 85%  28
Im wiecej szlaczkow na drodze, wysepek, kolorowych wzorkow i innego dziadostwa tym mniej uwagi kierowca poswieci na pieszych i inne samochody. Ta ulica w obecnym stanie to kuriozum, istny tor przeszkod. W takich warunkach o potracenia bardzo latwo.
odpowiedz oceń komentarz 34 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lolo
miesiąc temu ocena: 91% 27
Swięta racja, tym bardziej, że piesi czują się zbyt bezpiecznie i są mniej uważni.
oceń komentarz 20 2
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lolek
miesiąc temu ocena: 16% 26
~lolo Idąc Twoim absurdalnym tokiem rozumowania, pieszy najbezpieczniej czułby się po środku ruchliwej, 4-pasmowej autostrady...
oceń komentarz 4 21
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ja
miesiąc temu ocena: 11% 25
bzdura! Gdyby nie zwężona ulica ten starszy Pan pewnie jechałby trochę szybciej, co dla pieszych mogłoby skończyć się śmiercią...
oceń komentarz 2 17
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nck
miesiąc temu ocena: 81%  24
często wyjeżdzając w tym miejscu nie widać drogi, bo samochody są zaparkowane na pasach rowerowych. Te pasy to zdecydowanie był zły pomysł- jest gorzej niż było. Uwazam, że powinno się zlikwidować
odpowiedz oceń komentarz 29 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pepe
miesiąc temu ocena: 18% 23
NCK myśl logicznie! to że samochody parkujące niezgodnie z przepisami ograniczają widoczność nie jest argumentem przeciwko pasom, tylko przeciw źle parkującym samochodom.
~ MK
miesiąc temu ocena: 33% 22
Zgłosiłeś do SM parkowanie w miejscu niedozwolonym?
~ czyt.
29 dni temu ocena: 100% 21
Jakby była normalna ścieżka rowerowa - a nie te debilne pasy, to samochody na ścieżce by nie parkowały! Pepe: zaprzeczysz temu? Jakby nie było debilnych pasów to MK by nie zalewał forum swoją hipokryzją ,w myśl której to poszkodowany przez normalnych inaczej lobbystów obywatel ma ponoć obowiązek strzec porządku na ww. idiotyźmie. Nie byłoby tych pasów - nie byłoby problemu parkowania na nich! A przy okazji: to jak to jest MK - kto dostaje pieniądze z moich podatków za ruszenie d.. i pilnowanie porządku na produkcie, który tak forsujesz?
~ bromsky
miesiąc temu ocena: 28%  20
Trzeba być kompletnie ślepym, żeby w tym miejscu nie zauważyć pieszego. Kierowca nie powinien już nigdy więcej siadać za kierownicą. Nagrałem kiedyś film po przebudowie https://www.youtube.com/watch?... Przejście od 45 sekundy. Idiota, który twierdzi, że znak zasłania pieszego, niech sobie dokładnie obejrzy...
odpowiedz oceń komentarz 11 29
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ goostav234
miesiąc temu ocena: 67% 19
Przepuszczanie pieszych jest idiotyczne potem wchodzą bezmyślnie bo myślą że każdy sie zatrzyma nawet jak nie widzi jak sie śpieszy czy po prostu nie zauważy
oceń komentarz 18 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bogna
miesiąc temu ocena: 50% 18
Z tego co mi wiadomo można ruszyć autem jak pieszy opuści skrzyżowanie.....zobacz jak sam jeździsz nieprzepisowo i jeszcze filmiki nagrywasz a potem pouczaj innych......Nie wiesz jak było a już oceniasz kierowcę......
~ dasdas
miesiąc temu ocena: 83%  17
Na trzecim zdjeciu elegancko widać. Porównajcie wzrost babeczki i znaku C-11 nakazującego jazdę z prawej strony. Ledwo ją widać ale przejście takie bezpieczne
odpowiedz oceń komentarz 30 6
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ goostav234
miesiąc temu ocena: 77%  16
Buhahaha miało być bezpieczniej a jakoś zwężenie ulicy nie poprawiło tylko pogorszyło bo piesi łażą zupełnie jak chcą nie patrząc i nie myśląc
odpowiedz oceń komentarz 30 9
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pieszymjestkażdy
miesiąc temu ocena: 68%  15
Tak, piesi czują się bezpiecznei to trzeba ich znowu uwalić - może to wreszcie kierowcy przestaliby myślec, zę są panami na drogach? Pieszym jest KAŻDY. Pozdrawiam wszystkich keirowców, którzy narzekają na ułątwienia dla pieszych - ciekawe czy fajnie bedzie się wam chodziło po mieście-autostradzie za te 50 lat z balkonikiem. Powodzenia. Jak widać infrastruktura nei zwalnia z myslenia ani pieszego ani tym bardziej kierowcy - jesteś w terenie zabudowanym? To jedź wolniej!
odpowiedz oceń komentarz 26 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Adam
miesiąc temu ocena: 71%  14
Dla równowagi niech wypowiedzą się jeszcze lokalni czyli pan Dominiak i pan Smolik...
odpowiedz oceń komentarz 17 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Adam
miesiąc temu ocena: 79%  13
O komentarz poproszę autora projektu czyli p. Wałkuskiego wraz ze swoją świtą z zielonego Mazowsza! I co panie Wałkuski - ile było potrąceń odkąd są pasy rowerowe a ile było przy dwóch pasach ruchu? A może wypowie się również pan Puchalski który funduje za nasze podatki zwężenia w całej Warszawie? No i na koniec "truskawkę" na torcie niech dorzuci rzecznik ZDMu który wie przecież wszystko czyli pan Pieńkoś...
odpowiedz oceń komentarz 42 11
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Łukasz
miesiąc temu ocena: 22% 12
Podniecony jakiś jesteś. Coś brałeś. Bo może to jesteś tym samym gościem który pisze że tam po zwężeniu są korki... o zgrozo.
oceń komentarz 6 21
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kuba
miesiąc temu ocena: 70%  11
Po zwężeniu tych dróg doszła masa słupków, znaków, wysepek, zygzaki, czerwone pasy dla rowerów, samochody parkujące zasłaniające widoczność. To wszystko powoduje, że jadąc nawet te dozwolone 50km/h nie wiadomo gdzie się patrzeć bo z jednej strony ktoś idzie, tutaj jakiś rowerzysta, zza zaparkowanego samochodu może coś wyjechać z osiedla. Dopiero zwalniając do 25-30km/h daje się to ogarniać. Jeżeli kierowca jest świadomy zagrożeń to zwolni. Gorzej jeżeli bezrefleksyjnie jedzie tyle ile mu wolno. Z tego głównie wynikają wypadki na tych nowych odcinkach. Kiedyś była szeroka droga na której wszystko było wyraźnie widać, a i pieszy wolał poczekać i iść wtedy kiedy nic nie jechało. Teraz piesi są mniej czujni, bo czują się bezpieczniej przez zwężenia i wysepki. Niestety tak nie jest, bo prędkość kierowców się nie zmieniła, a doszły rozpraszacze uwagi.
odpowiedz oceń komentarz 39 17
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Imielinczyk
miesiąc temu ocena: 30% 10
Czy szerokie drogi to panaceum na wypadki drogowe? Taka argumentacja to absurd. Może więc zbudujmy w osiedlu trzypasmówkę, wtedy piesi będą bardzo czujni.
oceń komentarz 12 28
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ja
miesiąc temu ocena: 84% 9
W dodatku jedziesz jak po szynach i nawet jak ci wbiegnie ktoś to nie masz gdzie uciec bo albo słupki albo wysepki
oceń komentarz 36 7
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ goostav234
miesiąc temu ocena: 84% 8
Ta a najlepiej niech przed samochodem idzie ktoś z czerwoną chorogiewką. Jeśli chodzi o rozpraszacze i to że jest teraz gorzej i korki to zgoda
oceń komentarz 27 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Magda
miesiąc temu ocena: 36% 7
Może rzeczywiście trzeba tam zmniejszyć prędkość do dozwolonych 40.
~ pepe
miesiąc temu ocena: 20% 6
@ja Wystarczy zwolnić! Jak ktoś wtargnie na jezdnię zdążysz wyhamować
~ debilezwezajadrogi
miesiąc temu ocena: 80%  5
Ale jak to? Przecież miało być bezpieczniej? Przed zwężeniem żadnego wypadku, po zwężeniu już drugi :)
odpowiedz oceń komentarz 48 12
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ projekt stefan
miesiąc temu ocena: 37% 4
Dokładnie miało być bezpieczniej, a jest niebezpieczniej przez tych lewackich ekooszołomów, trzeba jak najszybciej zdemonotwać progi zwalniajace i wrócić do dwóch pasów, żeby kierowcy mogli się rozpędzać do 80 km/h na tym odcinku, wtedy żaden gupi pieszy nie będzie się pchał ludzio pod koła.
oceń komentarz 19 33
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gggggggregrewg
miesiąc temu ocena: 29% 3
tia, napewno jechal te 30km/h.
oceń komentarz 10 25
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lea
miesiąc temu ocena: 88% 2
Zaorać :) a najlepiej zrobić jeszcze ze dwa ronda na trasie, kolejne progi i koniecznie sygnalizacja świetlna i policjant 24/h :)
oceń komentarz 21 3
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pepe
miesiąc temu ocena: 13% 1
żadnego wypadku na Dereniowej przed zmianą organizacją ruchu? Chyba kolega wprowadził się na Ursynów dzień przez zmianami na Dereniowej...
Proba-DAGRASSO