Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-FortSluzew-20-11-2017do30-11-2017
B-1-POP-RADIO

Pożar w wieżowcu przy KEN. Ogień w hali garażowej

› bieżące 9 miesięcy temu    13.02.2017
sRedakcja haloursynow.pl
komentarzy 3 ocen 3 / 100%
A A A
 fot. nadesłane

Cztery wozy straży pożarnej pojawiły się tuż przed 20:00 przy alei KEN 93. W hali garażowej wieżowca paliła się komórka lokatorska. - Sytuacja jest już opanowana - twierdzą strażacy.

Przed godz. 20:00 przy wieżowcu z Galerią Metro, pojawiły się cztery wozy straży pożarnej. Na miejsce dotarło również pogotowie gazowe. Tłum gapiów przypatrywał się z niepokojem interwencji służb.

Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze w hali garażowej budynku, na poziomie +2. To parking wykorzystywany przez mieszkańców wieżowca. Pojawiło się tam zadymienie. Okazało się, że ogień wybuchł w komórce lokatorskiej. Strażakom szybko udało się ugasić pożar.

Ucierpiało dwoje mieszkańców bloku, którzy chcieli z parkingu zabrać swój samochód. Podtruli się dymem. Strażacy wezwali pogotowie, które udzieliło pomocy poszkodowanym.

Za zdjęcia i filmik dziękujemy naszym czytelnikom: Michaelowi i Mozgiemu. Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia na Ursynowie? Daj znać! Prześlij filmik lub zdjęcia: redakcja@haloursynow.pl

+ 3 głosów: 3 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ sąsiad
9 miesięcy temu 3
To budynek Włodarzewskiej w restrukturyzacji a przyszłej upadłości. Dobrze by było sprawdzić, czy był ubezpieczony. Możliwe, że nie, bo firma nie ma kasy na nic ale jak był, dobrze jest ustalić sprawców podpalenia, jeśli to było podpalenie...
odpowiedz oceń komentarz 0 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bogna
9 miesięcy temu ocena: 100%  2
Smród unosił się już na Kabatach około 19.30.......
odpowiedz oceń komentarz 3 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Facepalm
9 miesięcy temu ocena: 100%  1
Poerwszy raz chyba od lat jak ten garaż zobaczy trochę wody. Jakby fajnie jakby dorzucili trochę mydła.
odpowiedz oceń komentarz 7 0
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
Proba-DAGRASSO