Antyspam
› OGŁOSZENIA
› FIRMY
› ARTYKUŁY
A1-FortSluzew-20-11-2017do30-11-2017
B-1-POP-RADIO

Światła przy bazarku często się psują? Astaldi zaprzecza

› bieżące 3 miesiące temu    23.08.2017
sBartłomiej Dąbal
komentarzy 2 ocen 13 / 85%
A A A
 fot. BD

O tym jak ważne są światła przy bazarku „Na Dołku”, uświadamiamy sobie, kiedy przestają działać. W poniedziałek rano znowu zostały wyłączone, co zdenerwowało mieszkańców. - Nikt nas nie chce przepuszczać – narzekają piesi.

Awaria świateł na skrzyżowaniu alei KEN przy pętli autobusowej Natolin Płn. zdenerwowała mieszkańców. Samochody długo czekały na swoją kolej, aby wyjechać z podporządkowanej Płaskowickiej, a piesi byli ignorowani przez kierowców. 

Kierowcy i piesi zdenerwowani

- Te światła niestety często się psują. Dzisiaj znowu czekałem pięć minut, by przejść przez skrzyżowanie – narzeka mieszkaniec Michał.

- Problemem jest także słaba widoczność aut zza płotu budowy. Kiedy światła nie działają, samochody wyjeżdżają rozpędzone i trzeba zachować szczególną ostrożność – zauważa Dorota.

Cała sytuacja zdenerwowała też kierowców autobusów, którzy zobowiązani są rozkładami jazdy.

- Już na początku złapałem duże opóźnienie. Jak mam jeździć punktualnie, skoro już za pętlą jestem na minusie – pyta retorycznie kierowca autobusu linii 195, którego spotkamy pętli.

Awarie nie tak często

Z tezą, że światła często się psują nie zgadza się to Mateusz Witczyński z firmy Astaldi, która zajmuje się sygnalizacją. - Nie mamy zbyt wielu zgłoszeń o usterkach, ale wszystkie naprawiamy błyskawicznie – mówi.

Dodaje też, że poniedziałkowe zamieszanie wynikło z błahego powodu. – Spaliła się żarówka w sygnalizatorze, co wymusiło wyłączenie świateł. Jest to spowodowane kwestiami bezpieczeństwa – dodaje. 

+ 11 głosów: 13 (85%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Cytad
3 miesiące temu ocena: 0%  2
Oczywiście to niedobrze, że światła się popsuły, ale z tymi pięcioma minutami czekania na przejście to ktoś przefantazjował.
odpowiedz oceń komentarz 0 1
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ yogi
3 miesiące temu ocena: 58%  1
Zaorać w cholerę ten cały bazarek to może przestaną się psuć.
odpowiedz oceń komentarz 7 5
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji